Apie mus

Lietuvos radijo ir televizijos asociacija - įkurta 1993 metų liepos 26 dieną  suvienijo visus didžiausius Lietuvos radijo ir televizijos transliuotojus.
Asociacijos misija – siekti efektyvios reguliacinės ir priežiūros institucijų veiklos, kurios sudarytų palankias sąlygas atsakingai radijo ir televizijos veiklai vystyti Lietuvoje. Ginti asociacijos narių teises ir interesus valstybinėse struktūrose ir santykiuose su kitomis institucijomis ar kitomis trečiosiomis šalimis, koordinuoti asociacijos narių veiklą šioje srityje. Rengti ir įgyvendinti tikslines programas ir bendrus  narių projektus radijo ir televizijos srities vystymui Lietuvoje. Didinti radijo ir televizijos stočių įtaką visuomeniniame gyvenime bei plėsti šių elektroninių visuomenės informavimo priemonių rinką. Ginti informacijos, žodžio, saviraiškos bei pasirinkimo laisvės principus, nepriklausomybės, demokratinės visuomenės bei laisvos rinkos idealus.

Lietuvos radijo ir televizijos asociacijos veikloje dalyvauja: Baltijos TV, Info TV, Classsic Rock FM,  Laisvas ir nepriklausomas kanalas, Lietus, Liuks!, M-1, M-1 plius, Radiocentras, Relax FM, Ruskoje radio Baltija, Zip FM, Žinių radijas.