M-1 – GYVENKIME LINKSMIAU!

„Pirmas muzikinis kanalas“, taip tiksliai šifruojamas radijo stoties „M-1“ pavadinimas.  1989-aisiais sugalvotame prekiniame ženkle ir įgyvendintoje laisvo, kūrybingo, novatoriško radijo idėjoje jau buvo užkoduotas lyderio genas. Tik labai drąsūs ir ambicingi žmonės tada galėjo garsiai pasakyti, kad jau laikas „pravėdinti“ tamsų, baime ir stagnacija pritroškusį „kambarį“. Tiek istorijos. „M-1“ niekada nemėgo rašyti memuarų. „M-1“ tikslas – kurti ir įtakoti ateitį! „M-1“ tikslas – visada būti pirmiems!

„M-1“ buvo pirmoji komercinė radijo stotis Lietuvoje, pirmoji pradėjusi transliuoti visą parą, pirmoji sukūrusi internetinį puslapį, pirmoji pristačiusi galimybę pasiklausyti radijo įrašų, adaptavusi savo internetinę svetainę mobiliesiems telefonams. Technologinės inovacijos radijo stočiai „M-1“ atvėrė naujas galimybes. Nuo 2011 metų „M-1“ galima pasiklausyti naudojantis išskirtinėmis mobiliosiomis telefonų programėlėmis. Tais pačiais metais buvo pristatyta galimybė pamatyti „radijo virtuvę“ iš vidaus – startavo tiesioginės video transliacijos iš „M-1“ studijos. www.m-1.fm/tiesiogiai  transliacijų metu žiūrovai gali ne tik pamatyti kaip vyksta darbas radijo studijoje, bet ir interaktyviai bendrauti su laidų vedėjais bei svečiais. Socialinių tinklų, interneto svetainės, vaizdo transliacijos pagalba mes išplėtėme galimybes. Buvome tik klausomi... O šiandien esame matomi, interaktyvūs,  lengvai pasiekiami, besidalijantys ir priimantys. Visada esame TIESIOGIAI arba tiesiog ESAME.

„M-1“ skleidžia gerą nuotaiką ir už studijos ribų, organizuodami didelio atgarsio vietinėje bei pasaulio žiniasklaidoje sulaukusius renginius. „Didžiosios lenktynės“, „Lovų slalomas“, „Bikini paradas“ – tai tik maža dalis „M-1“ organizuotų renginių. 2011 metais „M-1“ inicijavo Nacionalinės Vyrų dienos šventimą. Nuo tada gegužės mėnesio paskutinėmis dienomis „M-1“ organizuoja Nacionalinės vyrų dienos atrakcijas. 2011 metais dėl Vyrų vyro titulo dalyviai varžėsi Nerimi plaukdami ant pripučiamų moterų. 2012 metais šia proga buvo organizuotas „Purvaspirdis“ – futbolo rungtynės purve. Neatsiejamas visų „M-1“ renginių simbolis ir palydovas - didžiausias radijo grotuvas ant ratų -  „Skybox“, sveriantis 11 tonų.

Svarbiausi dalykai, kurie visada lydėjo ir lydi „M-1“ - muzika, programa, klausytojas. Pozityvumas, draugiškumas klausytojui ir betarpiškas bendravimas su juo, radijo stočiai „M-1“ leidžia peržengti foninio kanalo ribą. „M-1“ tikslas – įtakoti, gerai nuteikti, įtraukti, sudominti. Tik geriausia šių dienų muzika, charizmatiški laidų vedėjai, įgyvendinamos originalios idėjos ir novatoriškas techninis požiūris leidžia būti lyderiais. „M-1“ šūkis – “Gyvenkime Linksmiau”, todėl čia niekada neišgirsi kraupių kriminalų ar politiškai angažuotų pranešimų. Liūdni žmonės atsakytų, kad pasaulis susideda ne vien iš relaksacinių kabinetų ar diskotekų salių, yra ir kapinės, katastrofos bei finansinės krizės. „M-1“ atsakytų: taip yra, bet per tą laiką, kuris mus skiria nuo katastrofos, mes dar suspėtume linksmai pašokti.

Radijo stoties eteryje skamba naujausi pasaulio ir Lietuvos hitai, kurie kiekvieną savaitę pretenduoja patekti į ilgiausiai Lietuvoje egzistuojantį muzikos top‘ą – „M-1 TOP 40“. Radijo programoje gausu interaktyvių žaidimų su klausytojais. Klausytojams per metus išdalinama daugiau nei 3000 prizų. Laidų vedėjai skleidžia gerą nuotaiką nuo 7 valandos ryto iki vėlaus vakaro.

TNS LT Radijo auditorijos tyrimų duomenimis bent kartą per savaitę „M-1“ įsijungia beveik milijonas Lietuvos gyventojų. M-1 klausytojas – aktyvus, jaunatviškas, kupinas energijos, pasitikėjimo savimi, optimistiškas, linksmas, mėgstantis pramogas ir draugus, judrus, stilingas ir šiuolaikiškas žmogus.

„M-1“ programą kuria kūrybingi ir drąsūs laidų vedėjai Skaiva Jasevičiūtė, Gintas Vaičikauskas, Evaldas Mikalauskas, Mantautas Bružas, Saulius Žvirgždas, o populiariausios radijo laidos „M-1 Ryto Šou“  vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Aistį Mickevičių pažįsta beveik kiekvienas Lietuvos gyventojas.

„M-1“ dažniai FM bangų ruože:
Vilnius              106,8
Kaunas             106,6
Klaipėda          106,5
Šiauliai            106,3
Panevėžys       106,0
Marijampolė     106,3
Alytus              106,0
Raseiniai          90,7
Tauragė           106,2
Tryškiai           106,0
Utena              106,3
Druskininkai     106,5
Kėdainiai          92,8
Biržai               99,8
Ignalina           105,9

„M-1“ taip pat galima klausytis internetu www.m-1.fm
Tiesioginė  vaizdo transliacija:  www.m-1.fm/tiesiogiai
Studijos telefonas: 85 2 705 805
Elektroninis paštas: m-1@m-1.fm
Adresas: Laisvės pr. 60, 05120 Vilnius