Relax FM

"Relax FM" - pirmoji "Blues & Smooth Jazz" radijo stotis Lietuvoje.  Savo programos transliavimą pradėjome Vilniuje 2002 metais. Per kelis metus pavyko išplėsti siųstuvų geografiją iki penkių didžiausių Lietuvos miestų. Dabar be sostinės mūsų programos dar girdimos Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje bei internete www.relaxfm.lt visame pasaulyje.

Iki atsirandant radijo stočiai "Relax FM" bliuzo ir giminingos muzikos gerbėjai buvo tam tikra prasme diskriminuojami. Savo mėgiamą muziką jie tik atsitiktinai rasdavo kitų radijo stočių eteryje, tarp kitų žanrų kūrinių. Dabar jie turi galimybę kryptingai klausytis bliuzo ir jam artimos muzikos, neklaidžiodami po radijo eterį - jie turi "Relax FM".

Bendrasis RELAX FM eteris yra pakankamai specializuotas. Jame skamba beveik vien elektrinis "blues rock", atliekamas geriausių šio stiliaus muzikantų. Šio stiliaus bliuzas yra demokratiškas, suprantamas, kupinas energijos ir dinamizmo. Elektrinis "blues rock" - puiki priemonė sudominti klausytoją ir kitais bliuzo stiliais, kurie skamba laidoje "Andrius Sudikas apie bliuzą ir kita". Savo klausytojus nedidelėmis, bet taikliomis dozėmis pamaloniname ir geriausiais klasikinio roko pavyzdžiais.

Mūsų eteryje taip pat skamba "crossover", "easy listening smooth", „world music“ ar "contemporary jazz" kūriniai. Tai ne nuoroda į laikmetį, o žanro apibūdinimas: "miesto džiazas" suaugusiems ir rimtai dirbantiems žmonėms, kuriam grojant galima atlaisvinti kaklaraištį. Tai "muzikinis aperityvas" prieš pagrindinį patiekalą - "blues rock".

Radijo stotis „Relax FM“

www.relaxfm.lt