Baltijos TV

UAB „Baltijos TV” (BTV) - nacionalinis televizijos kanalas, skaičiuojantis jau beveik du veiklos dešimtmečius.  Pastarąjį sezoną BTV sutiko dideliais pokyčiais ir jie netruko pasiteisinti: šiuo metu BTV – vienintelė televizija Lietuvoje, kurios žiūrovų skaičius sparčiai auga.

Naujos autorinės laidos, prestižiniai užsienio serialai, geriausia dokumentika  -  BTV pastaraisiais metais iš esmės pakeitė savo veidą. Pašnekovai nepabūgo ateiti į Andriaus Užkalnio vedamą pokalbių laidą „Užkalnio 5“, kur jiems teko atsakyti į pačius netikėčiausius klausimus. Humoro šou „Prajuokink mane“ dalyviai paneigė stereotipą, kad lietuviai – santūri tauta.
„Auksarankiai“ mokė žiūrovus būti budrius ir neužkibti ant įvairaus plauko apgavikų kabliuko, o vėl į eterį sugrįžusi „Sąmokslo teorija“ neleido ramiai miegoti Lietuvos politikams ir kitiems visuomenės veikėjams.
Žinoma, džiaugiamės ne tik pastarojo sezono naujienomis. Asta Stašaitytė-Masalskienė ir jos laida „Šeštadienio rytas“ BTV eteryje – jau vienuolika metų. Rytinė kava ir ši laida bei kiek vėliau gimusi „Sekmadienio rytas“ tapo įprastu savaitgalio scenarijumi daugeliui televizijos žiūrovų. O visur spėjanti A.Stašaitytė-Masalskienė įgyvendino ir dar vieną svajonę – nuo 2011 m. rudens ji kalbina tiek visoje Lietuvoje gerai žinomus, tiek iki šiol nepastebėtus, bet ne mažiau nusipelniusius žmones laidoje „Gyvenimo spalvos“.
Nenuvilti liko ir serialų gerbėjai, stebėję vampyrų kovas seriale „Tikras kraujas“, palaikę ringe legendinį kovotoją Spartaką ar stebėję korumpuotų politikų ir gangsterių gyvenimą seriale „Sausas įstatymas“. Tai – tik keli iš daugybės BTV eteryje šiemet pristatytų aukščiausios kokybės serialų. Beje, populiarumu jiems visiems nenusileidžia šaunusis kovotojas su nusikaltėliais Muchtaras: keturkojis pareigūnas turi didžiulę ištikimų gerbėjų armiją.
BTV pokyčius pažymėjo ne tik pasiūlydama žiūrovams atnaujintą programą – naują pradžią paženklino ir pakeistas televizijos logotipas, modernios vinjetės. O visą vasarą BTV eterį puošė vinjetės, kuriose su profesionalių dailininkų pagalba atgijo vaikų piešiniai. Šis unikalus projektas sulaukė didelio Jūsų susidomėjimo, todėl jau planuojame naujas staigmenas visiems Jūsų šeimos nariams.
Nesustodami žengiame į priekį, bet kartais mėgstame su šypsena prisiminti ir tai, kas liko praeityje. Geriausias receptas nuo slogios nuotaikos – legendinė laida su Rolandu Kazlu „Nekenčiu reklamos“.  Ar dar pamenate ją, arba pirmąsias „Dviračio šou“ laidas? Ar atpažintumėte jose vaidinančius Vytautą Šerėną, Gintarą Ruplėną ar visos Lietuvos numylėtinį Pilypuką? Šios laidos gimė BTV, kaip ir vienu didžiausių metų įvykių tapusi „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų ceremonija. Beje, ji, pasilaksčiusi svetur, šiemet vėl grįžo ten, kur ir prasidėjo.
Naujame sezone BTV pažėrė daugybę staigmenų. Viena didžiausių - į televizijos ekranus sugrįžęs legendinis žaidimas "Taip.Ne" su jo sumanytoju Arūnu Valinsku. Kitas grandiozinis projektas - muzikinis šou "Muzikinė kaukė", kuriame aštuonios Lietuvos žvaigždės įsikūnija į visame pasaulyje žinomas įžymybes, o juos vertina solidi komisija. Šou vedėjas - šmaikštusis aktorius Arūnas Sakalauskas.  
Garsiausi Lietuvos humoristai susivienijo laidoje "Komikų klubas", o tuos, kam juoko niekada negana, linksmino visų mylima "VRS kamera".