TV3

Įkurtas, savininkai:
 1992 m. gegužės 7 d. įregistruota UAB „Tele-3“ tapo pirmąja komercine televizija Lietuvoje.  1993 m. balandžio 11 d. „Tele-3“ pirmą kartą pasirodė eteryje. Kanalo įkūrėja ir pirmoji direktorė buvo lietuvių kilmės amerikietė – prof. Liucija Baškauskaitė. Nuo 1996 TV3 televizija priklauso tarptautiniam žiniasklaidos koncernui Modern Times Group (MTG).

Vertybės, kam skirta:
TV3 – jau dvidešimt metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje, žiūrovams siūlanti drauge kokybiškai ir intelektualiai pramogauti. TV3 siekia sudominti žiūrovą išskirtinio turinio programomis, skatinti pilietiškumą ir ugdyti šeimos vertybes. TV3 laikosi visų žiniasklaidos priemonėms galiojančių įstatymų ir taisyklių, pradedant programų turiniu, rėmėjų medžiaga, reklama, baigiant darbuotojų elgesiu.

„Šiuolaikinė atsakomybė“ yra būdas užtikrinti darnų verslo plėtojimą. Ją sudaro keturios dalys: verslo atsakomybė, transliavimo ir rinkodaros atsakomybė, atsakomybė kolegoms ir atsakomybė visuomenei. Kasmet organizuojami paprastų, Lietuvai nusipelniusių žmonių apdovanojimai „Lietuvos garbė“, iniciatyvai „Išsipildymo akcija“ – jau dešimt metų. TV3 siekia, tęsia žiniasklaidos koncerno Modern Times Group (MTG), kuriam ir priklauso, socialinę kampaniją „MTG futbolas taikai“, prisideda prie vieno didžiausių aplinkosaugos projektų „Žemės valanda“, kasmet liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, TV3 televizija suvienija visame pasaulyje gyvenančias lietuvių bendruomenes ir Lietuvos himną kviečia giedoti drauge.

Kokio pobūdžio laidas rodo:
TV3 – kanalas visai šeimai, transliuojantis informacines ir publicistines naujienų laidas (TV3 Žinios, „Savaitės komentarai“, „Diena“), pramogines ir gyvenimo būdo laidas („Gyvenimas yra gražus“, „Prieš srovę“, „Patys pačiausi“, „Be komentarų“ ir kt.), specializuotas laidas („Mamyčių klubas“, „Sveikas žmogus“, „Svajonių sodai“, „Mūsų gyvūnai“ ir kt.), lietuviškus serialus („Moterys meluoja geriau“, „Pamiršk mane“, „Motina ir sūnus“ ir kt.) ir užsienio serialus („Nusivylusios namų šeimininkės“, „Daktaras Hausas“, „Tėvynė“ ir kt.) serialus, lietuviškus ir užsienio filmus, lietuviškus ir tarptautinius projektus („Chorų karai“, „X Faktorius“, „Šok su manimi“, „Paslapčių namai“ ir kt.).

Transliavimo būdas:
Skaitmeninis antžeminis.

Vadovas:
Laura Blaževičiūtė.