TV6

Įkurtas, savininkai:
 2002 metų spalio 10 dieną. Iki 2008 metų vadinosi „Tango TV“. 

TV6 prekės ženklas, kaip ir TV3, priklauso „Viasat Broadcasting“ – didžiausiam pramogų verslo grupės „Modern Times Group“ (MTG) padaliniui.

Vertybės, kam skirta:
TV6 – į jauną, veržlią, aktyvią ir iniciatyvią auditoriją orientuotas televizijos kanalas. „Aš gyvenu dabar. Dabar – visai kitas reikalas!“

TV6 – tai kanalas tiems, kurie gyvena čia ir dabar, tai – jauno, aktyvaus, azartiško žmogaus televizija. Šiek tiek išdykusi, šiek tiek įžūli, bet visad linksma ir įdomi. Nesvarbu, kur ir kada įsijungsi TV6 – pataikysi į dešimtuką. TV6 gyvas, savitas, draugiškas, pramoginis kanalas. TV6 – dar daugiau energijos, azarto ir turiningo laisvalaikio.

Kokio pobūdžio laidas rodo:
Didžiąją transliacijos dalį sudaro užsienio produkcija (laidos, filmai, serialai). Čia daugiau sporto, visame pasaulyje milijonus suaugusių pritraukiančios animacijos, išskirtinio turinio autorinių laidų, nuotykių, mokslinės fantastikos serialų, veiksmo ir siaubo filmų.

TV6 vizitinė kortelė: siaubingi pirmadieniai su siaubingai gerais siaubo filmais, UEFA Čempionų lyga – įdomiausios rungtynės transliuojamos tiesiogiai, kultinė animacija „Klyvlendo šou“ ir „Šeimos bičas“, mažojo penktadienio veiksmo filmai, pripažinti serialai ir laidos („Kaip aš susipažinau su jūsų mama“, „Rezidentai“, „Naša Raša“, „Stivenas Sigalas. Įstatymų sergėtojas“, „Aukščiausia pavara“).

Transliavimo būdas:
Skaitmeninis antžeminis.

Vadovas:
Laura Blaževičiūtė.