TV8

Įkurtas, savininkai:
 Trečiasis MTG kanalas Lietuvoje – TV8 pradėtas transliuoti 2011 spalio 3 dieną. 

TV8 prekės ženklas, kaip ir TV3 ir TV6, priklauso „Viasat Broadcasting“ – didžiausiam pramogų verslo grupės „Modern Times Group“ (MTG) padaliniui. 

Vertybės, kam skirta:
Pramoginis kanalas yra skirtas moterims nuo 35-erių ir papildo du Lietuvoje jau įsitvirtinusius MTG televizijos kanalus – TV3, kuris skirtas visai šeimai, ir į jauną auditoriją orientuotą TV6.

Moterys žino, kaip gyvenime suspėti viską – būti gera drauge, žmona, mama ir partnere. Jos sugeba vos keliais prisilietimais paversti namus – jaukiais, maistą – pačiu gardžiausiu, o savo išvaizdą – pritrenkiančia. Būtent moterims, žavioms, nepavargstančioms, mylinčioms savo namus ir šeimą, mėgstančioms turėti dievinamą serialą vakarais ar mėgstamiausią laidą prie rytinio kavos puodelio, TV8 siūlo tokią programą, kurioje kiekviena atras savo favoritus.

Kokio pobūdžio laidas rodo:
Kanalo TV8 programoje – aukštos kokybės laidos ir filmai moterims lietuvių ir rusų kalbomis: vietinės produkcijos pokalbių šou ir serialai, tarptautiniai projektai, tokie kaip „Martos Stiuart šou“, „Gaminame kasdien“, „Valgyk ir lieknėk“, legendinio serialo „Žavūs ir drąsūs“ tęsinys, Lotynų Amerikos serialai „Rozalinda“, „Marija Mersedes“, gyvenimo būdo laidos („Šeimos savaitė“), pozityvioji animacija vaikams („Labanakt, vaikučiai“).

Transliavimo būdas:
skaitmeninis antžeminis

Transliavimo būdas:
Skaitmeninis antžeminis.

Vadovas:
Laura Blaževičiūtė.